baner baner baner
Płótna malarskie bawełniane, lniane | Dobre ceny | SPArt

Płótna do malowania w rolce

W naszym sklepie online można znaleźć płótna malarskie najwyższej jakości, które są fundamentem pracy każdego artysty. Ze względu na upodobania lub rodzaj stosowanej techniki malarskiej wykorzystuje się płótna lniane oraz bawełniane. Te pierwsze dzięki swojej gramaturze z powodzeniem nadają się do malowania akrylami, akwarelami oraz do gwaszu. Płótna lniane natomiast są grubsze, dlatego bez problemu zniosą wszystkie techniki malarskie.

Aktywne filtry

W magazynie
W magazynie
85,00 zł
W magazynie
31,00 zł
W magazynie

Oferowane przez nas płótna malarskie wykonane są z tkanin w 100% naturalnych, co przekłada się na wysoką jakość podobrazi. Jednocześnie płótna są zabezpieczone, a sam proces gruntowania wykonany został metodą ręczną, według ściśle określonych receptur i procedur. Sprawiło to, że bawełniane płótno zwiększyło swoją wytrzymałość, dzięki czemu z powodzeniem może być wykorzystywane do różnorodnych prac artystycznych.

Formy zakupu płótna

W przypadku gdy zamówienie jest duże, płótno malarskie sprzedajemy w rolce o długości 10 metrów. Przy mniejszych zamówieniach bądź dla klientów o szczególnych wymaganiach jesteśmy w stanie zapewnić płótno do malowania obrazów sprzedawane na metry.

Płótno do malowania obrazów – dla kogo?

Duże płótna malarskie są najczęściej zamawianymi, przez szkoły oraz akademie, rodzajami podkładów artystycznych. Ze względu na swoje uniwersalne zastosowanie są szczególnie polecane do użytku na zajęciach artystycznych czy egzaminach. Nasze płótna polecamy także indywidualnym artystom, którzy tworzą obrazy w celach komercyjnych.

Szczególnie atrakcyjna cena naszych materiałów pozwala na zaopatrzenie różnego rodzaju pracowni malarskich oraz wszelkich innych miejsc, w których działają osoby zafascynowane malowaniem obrazów. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą!