baner baner baner
Płótna malarskie bawełniane, lniane | Dobre ceny | SPArt

Płótna do malowania w rolce

W naszym sklepie online można znaleźć płótna malarskie najwyższej jakości, które są fundamentem pracy każdego artysty. Ze względu na upodobania lub rodzaj stosowanej techniki malarskiej, wykorzystuje się płótna lniane oraz bawełniane. Te pierwsze ze względu na swoją gramaturę z powodzeniem nadają się do malowania akrylami, akwarelami oraz do gwaszu. Płótna lniane natomiast są grubsze, dlatego zniosą bez problemu wszystkie techniki malarskie.

Oferowane przez nas płótna malarskie wykonane są z tkanin w 100% naturalnych, co przekłada się na wysoką jakość podobrazi. Jednocześnie płótna są zabezpieczone, a sam proces gruntowania wykonywany został metodą ręczną, według ściśle określonych receptur i procedur. Zwiększyło to wytrzymałość naszych tkanin, dzięki czemu z powodzeniem mogą być wykorzystywane do różnorodnych prac artystycznych.

Formy zakupu płótna

W przypadku dużych zamówień, płótna sprzedajemy w rolkach o długości 10 metrów. Przy mniejszych zamówieniach bądź dla klientów o szczególnych wymaganiach jesteśmy w stanie zapewnić płótno sprzedawane na metry.

Duże płótna malarskie są najczęściej zamawianymi przez szkoły i akademie rodzajami podkładów artystycznych. Ze względu na swoje uniwersalne zastosowanie, są szczególnie polecane do użytku na zajęciach artystycznych czy egzaminach. Nasze płótna polecamy także indywidualnym artystom, którzy tworzą obrazy w celach komercyjnych.

Szczególnie atrakcyjna cena naszych materiałów pozwala na zaopatrzenie różnego rodzaju pracowni malarskich oraz wszelkich innych miejsc, w których działają osoby zafascynowane malowaniem obrazów. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą!

Aktywne filtry

W magazynie
W magazynie
34,56 zł
W magazynie
10,50 zł
W magazynie