baner baner baner
Panele, tablice malarskie | producent SPArt

Panele malarskie

Oprócz praktycznych podobrazi lnianych lub bawełnianych w naszym sklepie są dostępne również panele malarskie. To tablice wykonane z płyty HDF, które swoją zwartą strukturę zawdzięczają włóknom drzewnym. Jako producent takich tablic malarskich gwarantujemy ich dużą solidność oraz szerokie możliwości zastosowań.

Aktywne filtry

Panel Malarski
2,80 zł
2,80 zł
W magazynie

Obrazy na panelu malarskim

Wysokiej jakości panele malarskie doskonale sprawdzą się osobom, które od niedawna interesują się malarstwem i potrzebują narzędzia pracy, na którym mogłyby rozwijać swoją pasję, jak również profesjonalistom. Jako producent tablic malarskich dbamy o to, aby były one wytrzymałe, lekkie, a jednocześnie uniwersalne. Zapewniamy, że z dużą łatwością i swobodą się na nich pracuje. Tablice malarskie umożliwiają doskonalenie swojego warsztatu na podkładzie, który nigdy nie zawodzi!

Każdy panel malarski pokryty jest płótnem bawełnianym, które jest uniwersalnie zagruntowane. Pozwala to na użycie tego podobrazia do wszelkich technik malarskich. Zaletą tablic jest duża wytrzymałość, gdyż są sztywne i twarde, co ułatwia wykonanie obrazu (w szczególności w trudnych warunkach plenerowych). Dodatkowo technologia wykorzystana przy wykonaniu tablicy utrudnia uszkodzenie płótna malarskiego, na przykład wskutek przebicia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!