Sztaluga plenerowa duża  2015 139 SAMUEL

Sztaluga plenerowa duża 2015 139 SAMUEL

313,04 zł
Brutto
Ilość :
W magazynie

Sztalugi plenerowe są dedykowane wszystkim malarzom tworzącym swoje arcydzieła w plenerze. Wyróżniają się one lekkością, wytrzymałością oraz poręcznością. Wysokiej jakości, duża sztaluga plenerowa skrzynkowa zapewni stabilną pozycję płótna, co znacznie ułatwi pracę twórców, a także pozwoli im w pełni oddać się swojej pasji do malunku. Nie da się ukryć, że malowanie w plenerze jest źródłem inspiracji dla wielu artystów, dlatego też muszą oni zadbać o to, aby w razie braku pomysłów móc w każdej chwili zabrać swoją „pracę” na zewnątrz. Oferowana przez nas sztaluga plenerowa drewniana jest w tym wypadku najlepszym rozwiązaniem! Jej duża wersja, mimo swoich wymiarów, jest bardzo kompaktowa i poręczna.

Sztaluga plenerowa drewniana – idealna do pracy na zewnątrz!

Drewniana sztaluga malarska świetnie sprawdzi się zarówno profesjonalistom, jak i osobom dopiero rozpoczynającym swoją przygodę z malarstwem. Warto podkreślić, że po złożeniu nie zajmuje ona dużo miejsca. Malowanie poza pracownią wymaga zastosowania odpowiednich akcesoriów, a do tego celu najlepiej sprawdzą się profesjonalne sztalugi plenerowe. Czym różnią się od tych studyjnych? Głównie łatwością złożenia, a także przenoszenia. Sztaluga plenerowa skrzynkowa, jak sama nazwa wskazuje, jest składana i chowana do drewnianej, poręcznej skrzynki, dzięki czemu można korzystać z niej niemalże w każdym miejscu.

Sztalugi plenerowe – gdzie się sprawdzą?

Sztaluga skrzynkowa idealnie sprawdzi się jako narzędzie pracy w trakcie plenerów artystycznych. Pozwala ona nie tylko na łatwy transport, lecz również posiada cechy uniwersalnej sztalugi – znajdzie swoje zastosowanie także podczas zajęć studyjnych. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie dla grup szkolnych czy kursantów zajęć twórczych, którzy w programie nauczania mają przewidziane zajęcia na świeżym powietrzu.

Sztaluga plenerowa – co musisz o niej wiedzieć?

Sztaluga plenerowa drewniana jest zazwyczaj cięższa od standardowej sztalugi studyjnej, dlatego zapewnia większą stabilność. Została wyposażona w praktyczny, skórzany uchwyt oraz pasek do blokowania podpórek. Tego rodzaju duża malarska sztaluga posiada również regulowane nogi oraz podporę obrazu, aby mieć pewność, że nawet w wietrzne dni dzieło nie ulegnie uszkodzeniu. Pomimo że na rynku dostępne są także sztalugi aluminiowe, nasza drewniana sztaluga pozwala na działalność artystyczną w duchu ekologii. Jej produkcja o wiele mniej obciąża środowisko.

Parametry sztalugi plenerowej:

  • wilgotność drewna: do 10%,
  • surowiec: drewno bukowe impregnowane olejem,
  • długość (po złożeniu): 92 cm,
  • rozmiar podstawy: 81 × 81 cm,
  • maks. wysokość płótna: 115 cm,
  • waga: 4 kg.

UWAGA!!!

Prosimy o sprawdzenie przesyłki czy nie została USZKODZONA. Podstawą reklamacji w razie uszkodzenia jest spisanie z kurierem protokołu szkody.

9 Przedmioty

Specyficzne kody

24 produkty(ów) z tej samej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Bawełniane
11,60 zł
Lniane
15,98 zł
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Trójnóg MEGAN Trójnóg MEGAN
103,94 zł
Stołowa LISA
35,98 zł
Studyjna Trójnóg LEON Studyjna Trójnóg LEON
Trójnóg SUZANNE SM Trójnóg SUZANNE SM
127,92 zł
Studyjna PABLO
469,86 zł
Stołowa ERIKA
24,85 zł
Studyjna LEONARDO Studyjna LEONARDO
484,37 zł
Stołowa LORD
93,73 zł
Trójnóg SUZANNE Trójnóg SUZANNE
127,92 zł
Stołowa ALFRED
110,09 zł
Stołowa ELZA
22,08 zł
Stołowa DIEGO
38,12 zł